ZIŅAS
     

 

AICINĀM APMEKLĒT “VECĀKU AKADĒMIJAS”  SEMINĀRU

Neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsta - reanimatologa Roberta Fūrmaņa seminārs par neatliekamo palīdzību bērniem! 2018. gada 23. maijā. Uzzināt vairāk >>

     
 

AICINĀM APMEKLĒT HANDLINGA NODARBĪBAS

“Klubs 4” piedāvā handlinga nodarbības grupās un arī individuālas konsultācijas.Nodarbības laikā saņemsiet praktiskus ieteikumus, kā dot bērnam iespēju attīstīt kustības un neierobežot viņa aktivitātes.

Nodarbības notiek zālē kopā ar citiem jaunajiem vecākiem, nodarbības grupā ir finansiāli izdevīgas un nodarbībā drīkst (pat ieteicams) piedalīties otra bērna aprūpes persona (tētis, vecmāmiņa, auklīte). Nodarbības cena paredz 2 personu dalību. Uzziniet vairāk un pierakstieties nodarbībām pa tālruņiem: 67847108; 28376970. Lasīt vairāk >>

 

     
 Bild könnte enthalten: Text und im Freien  

 KLIENTU IEVĒRĪBAI!

Remondarbu sezona sākusies, un arī Veselības centrs 4 ēka Krišjāņa Barona ielā 117 piedzīvos pārmaiņas - tiks siltināta ēka un atjaunota fasāde.
Aicinām izturēties ar sapratni un ņemt vērā, ka laikā no 14. maija līdz 14. augustam būs ierobežota iebraukšana klientu autostāvvietā. Stāvvietā varēs iebraukt tikai no ēkas Krišjāņa Barona ielā 115 puses, turklāt stāvvietu skaits būs ļoti ierobežots.
Aicinām apmeklētājus izvēlēties apkārtnē esošās citas autostāvvietas. Uzziniet vairāk >>