ZIŅAS
     
 

TAVAS KĀJAS IR PELNĪJUŠAS BALVU!

Kad ziemas zābaki, slēpošanas bikses un vilnas zeķes ir noliktas skapja tālākajā stūrī, tad ir pienācis īstais laiks savas neatkārtojamās kājas likt uz pjedestāla un parādīt citiem! Meklējam gan dāmas un kungus, gan arī kolektīvus, kuri ir gatavi parādīt savas apbrīnas vērtās kājās un cīnīties par galveno balvu – savu sapņu ceļojumu! Esam sagatavojuši arī citas lieliskas balvas Latvijas burvīgāko kāju īpašniekiem. Uzziniet vairāk>>

     
 
KLIENTU IEVĒRĪBAI!
Informējam, ka no 13. līdz 28. martam fizioterapeite Liene Rozentāle Amoliņa dosies atvaļinājumā, tāpēc tajā laikā grupas nodarbības māmiņām ar zīdaiņiem nenotiks.
 
Savukārt no 26. marta līdz 10. aprīlim atvaļinājumā dosies fizioterapeits Jānis Lācis, tādēļ tajā laikā nenotiks slinga nodarbības zālē.
     
 

"Veselības centrs 4" fizioterapeite Ilona Dorofejeva ieguvusi "Gada balvu medicīnā 2017". APSVEICAM! 

Uzziniet vairāk >>

     
     
 

DARBU UZSĀKUSI FIZIOTERAPEITE EVA MOISJUKA

Speciāliste piedāvā fizioterapeita konsultācijas, rehabilitācijas plāna sastādīšanu, ārstniecisko vingrošanu u.c. pakalpojumus

Uzziniet vairāk >>

 

     
   

KLIENTU IEVĒRĪBAI!

Ar 2018. gada 1. janvāri noteiktas atsevišķas izmaiņas pakalpojumu cenrādī. Lūdzu, ņemiet vērā, piesakoties pakalpojumiem.

Jaunais cenrādis pieejams šeit >>

     
 

Handlinga nodarbības grupās

Jaunajiem vecākiem piedāvājam handlinga nodarbības grupās. Tās vada sertificēta bērnu un pieaugušo fizioterapeite Lolita Keberga. Aicinām pieteikties nodarbībām! Lasīt vairāk >>

     
Saistīts attēls  

"KLUBS 4"  SVIN 22. DZIMŠANAS DIENU!

"Veselības centrs 4" Rehabilitācijas nodaļai "Klubs 4" 15.septembrī dzimšanas diena - 22 gadi! "Klubs 4" ir nozīmīgs zars skaistajā "Veselības centrs 4" kokā, kas, roku rokā strādājot, veidojas arvien kuplāks un zaļāks. Sveicam mūsu vitālā, sportiskā kolektīva kolēģus un novēlam arvien izaugsmes un pilnveidošanās prieku! "Klubs 4" darbību uzsāka 1995. gadā kā neliela nodaļa, bet šobrīd ir mērķtiecīgi veidots, tehnoloģiski augstā līmenī aprīkots vitalitātes un veselības klubs ar profesionālu speciālistu komandu.
"Klubs 4" saviem klientiem piedāvā plašu un daudzpusīgu profilakses, atveseļošanās, rehabilitācijas un kustību atjaunošanas programmu un citu pakalpojumu klāstu.

"Klubs 4" - Jūsu labsajūtai, dzīvespriekam un spējai pilnvērtīgi baudīt vesela ķermeņa sniegtās iespējas!

     
 

KLIENTU IEVĒRĪBAI!

Lūdzam pievērst uzmanību: ir mainījušies fizioterapeita Jāņa Lāča pieņemšanas laiki. Turpmāk fizioterapeits klientus pieņems:

  • Pirmdienās: 8:40 - 15:20
  • Otrdienās: 12:00 - 19:20
  • Trešdienās: 9:20 - 15:20
  • Ceturtdienās: 12:00 - 19:20
  • Piektdienās: 9:20 - 13:20

Grupu nodarbību laiki vingrošanas zālē turpmāk būs:

  • Pirmdienās:  7.00 - 8.00
  • Trešdienās:  7.00 - 8.00 un 8.00 - 9.00
  • Piektdienās:  7.00 - 8.00 un 8.00 - 9.00
     
 

MŪSU SPECIĀLISTI KONSULTĒ!

Kādēļ ir tik svarīgi trenēt pēdu muskuļus un saites? Un kādēļ tik liela nozīme ik pa laikam pastaigāt ar kailām pēdām (arī pa ofisu)? Uzzini žurnāla “36,6 C” augusta numurā, kurā par pēdu veselības jautājumiem konsultē “Veselības centrs 4” Rehabilitācijas nodaļas  Klubs 4" fizioterapeite Ieva Zeltīte. Lasīt vairāk >>