ZIŅAS
       
 

AKCIJA! LAIMĪGĀ NEDĒĻA APRĪLĪ

No 8. līdz 18. aprīlim iegādājieties abonementu 10 zemūdens masāžas reizēm par īpašu cenu - 200 Eur (parasti 300 Eur). Abonements ir derīgs divus mēnešus no iegādes brīža.

Zvaniet, uzziniet vairāk un piesakieties! Tālr: 67847108, e-pasts: klubs@vc4.lv

Uzziniet vairāk par zemūdens masāžu >>

 
       
    KLIENTU IEVĒRĪBAI!

Informējam, ka šī gada 15. aprīlī treneres Vairas Kazinieces vadītās grupu nodarbības nenotiks (saistībā ar treneres tālākizglītības kursiem)
 
       
 

MŪSU SPECIĀLISTI KĀ EKSPERTI! Fizioterapeite Lolita Keberga vada meistarklasi fitnesa treneriem

Februāra beigās Latvijas Treneru tālākizglītības centra rīkoto meistarklasi fitnesa treneriem par tēmu "Izmaiņas sievietes ķermenī grūtniecības laikā un pēc. Slodze un fiziskās aktivitātes" vadīja "Veselības centrs 4" Rehabilitācijas nodaļas un filiāles "Bērnu veselības centrs" fizioterapeite Lolita Keberga.

FOTO >>

 
       
   

JAUNUMS!

No 2019. gada 12. marta piedāvājam jaunu nodarbību programmu ''Redcord balanss''.
Programma paredzēta vidukļa dziļo un perifēro muskuļu aktivizācijai, līdzsvara un koordinācijas uzlabošanai. Nodarbības notiks slinga terapijas zālē ar Redcord iekārtām, un tās vadīs fizioterapeits Vadims Šaripovs.
 
Nodarbības notiks otrdienās un ceturtdienās no plkst. 07.00 līdz 8.00
 
Nepieciešamas priekšzināšanas darbā ar slingu. Vietu skaits ierobežots.
 
Uzziniet vairāk un pierakstieties pa tālruņiem: 67847108; 28376970
 
 
       
 

KLIENTU IEVĒRĪBAI!

Informējam, ka pie fizioterapeites Aijas Voitkevičas varēs pierakstīties jaunos papildu laikos:


Pirmdienās:   9.20-15.00
Otrdienās un ceturtdienās:  14.00-19.20
Trešdienās:  9.20-13.20

Aicinām izmantot iespēju!

Uzziniet vairāk un pierakstieties pa tālruņiem: 67847108; 28376970

 
       
 

KLIENTU IEVĒRĪBAI!

Informējam, ka fizioterapeites Lolitas Kebergas vadītās vingrošanas nodarbības grūtniecēm nenotiks 27. februārī, 8. un 22. martā. Šajos datumos fizioterapeitei nenotiks arī pieņemšana.

 
       
 

ĒNU DIENA REHABILITĀCIJAS NODAĻĀ

12. februārī vairākiem mūsu speciālistiem - fizioterapeitiem Ievai Zeltītei, Ievai Rozentālei-Amoliņai, Jānim Jasjukevičam un nodaļas vadītājai, sporta speciālistei Vairai Kaziniecei sekoja "ēnas" - skolēni, kuriem intersē fizioterapeita un sporta speciālista darbs. Bērni bija ļoti ieinteresēti un ar prieku iesaistījās visās speciālistu darba dienas aktivitātēs. 

 
       
 

MŪSU SPECIĀLISTU ATBALSTS AUDŽUĢIMENĒM

2. decembrī "VC4" Rehabilitācijas nodaļas un filiāles "VC4 Bērnu veselības centrs" vadītāja, trenere Vaira Kaziniece un fizioterapeite Lolita Keberga piedalījās sirsnīgā pasākumā T/C Mols - konsultēja vecākus un iedrošināja bērnus gūt prieku no kustībām 

Tur notika audžuģimeņu Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums, kas ir aicinājums Latvijas ģimenēm pārdomāt un, iespējams, izlemt par māju došanu arī kādam ārpus ģimenes aprūpē esošam bērnam. Pasākuma laikā bija iespēja arī apskatīt Valtera Poļakova fotogrāfiju izstādi "Izaugt ģimenē".  FOTO>>