VĀRDNĪCA
Fit Ball
 
Lielās vingrošanas bumbas
(Ražotājs - Ledragomma®(Itālija)):
 
ir kā palīglīdzeklis muguras sāpju profilaksei un mazināšanai. Ar bumbu palīdzību veicina gan ķermeņa relaksāciju, gan muskuļu nostiprināšanu. Tās nepieciešamas dažādu veselības problēmu gadījumos - muguras, neiroloģiskas saslimšanas, līdzsvara sarežģījumi. Vingrošanu veikt regulāri, arī sēžot pie galda. Vingrošana uz bumbas novērš un kavē muguras problēmu attīstīšanos, tiek veicināta muguras muskulatūras un mugurkaula skriemeļu pareizais stāvoklis, sekmējošs labi stājai, tādējādi izlīdzināta mugurkaula (jostas un kakla daļas) un iegurņa stāvoklis, līdzsvarots spiediens uz starpskriemeļu diskiem.
 
 Ledragomma® (Itālija) - sportam, terapijai, veselības profilaksei un spēlēm.
                                    Produkcija atbilstoša Eiropas specifikācijai CEN-EN 71/1.2.3
 
Kompānija ”LEDRAGOMMA” dibināta 1950.gadā un ir pirmā pasaulē lielo plastisko vingrošanas bumbu ražotāja. Ievērojama pieredze šajā specifiskajā sektorā, vienlaicīgi sekojot un attīstot produkciju atbilstoši pasaules jaunākajām tehnoloģijām, nepārtraukti zinātniski-pētnieciskie darbi mērķtiecīgi realizēti, kas atļauj piemērot arvien jaunus, kvalitatīvus un drošus materiālus (FORTON®, FLEXTON, MAXAFE, ULTRASAFE). Līnija ”MAXAFE”- īpašs materiāls, kas nodrošina augstu drošību, jo bumbas bojājuma gadījumā (neliels iegriezums ne vairāk kā 5cm vai caurdurta) gaiss no bumbas iziet lēnām.
 
Visas GymnastikBall  ar ilgstošu lietošanas laiku, iztur 400 kg lielu svaru (PRO Maxafe pat 600kg) protams, ievērot atbilstošu lietošanu un glabāšanu.

 

 

...

 
 

 "Klubs 4" Rīgā, K. Barona ielā 117, 3. stāvā, tālr.: 67847108, 28376970