PAR "KLUBS 4"
"Klubs 4" telpas un profesionālais aprīkojums
    
„Klubs 4” atrodas „Veselības centrs 4” poliklīnikas 3. stāva kreisajā korpusā un piedāvā saviem apmeklētājiem mājīgas - ārstniecībai un vingrošanai piemērotas, profesionāli aprīkotas telpas. Tām, protams, nav mūsdienu fitnesa centra plašuma un visu ērtību garderobēs - daudzu dušas kabīņu, fēnu, spoguļu, saunas vai sporta bāra, bet mūsu mērķis nekad nav bijis un nebūs komercija un ārējais spožums.
 
„Klubs 4” ir nopietnas medicīnas iestādes vingrošanas un rehabilitācijas centrs, kas lepojas ar savu noturīgo pacientu un vingrotāju loku (daudzi no tiem uzticīgi apmeklē klubu jau vairāk kā desmit gadus, proti, no tā dibināšanas pirmās dienas) - klientiem, kas spēj novērtēt „Klubs 4” kolektīva radīto ģimenisko auru, sirsnīgi individuālo attieksmi un profesionālo palīdzību.

„Klubs 4” speciālistu (masieru un fizioterapeitu) kabineti ir profesionāli augstvērtīgi aprīkoti ar ērtām medicīniskajām kušetēm, masāžas gultām, vingrošanas palīginventāru, dabiskajām masāžas un ēteriskajām eļļām no Bulgārijas, profesionālajiem dezinfekcijas līdzekļiem un vizuālajiem uzskates materiāliem.

Pie kabinetiem neiztrūkstošas ir ērtas uzgaidāmās telpas ar informatīvo un izklaidējošo literatūru (bukletiem, žurnāliem u.c.).

Pateicoties medicīnas iestādes statusam - „Klubs 4” Jūs patīkami iepriecinās pakalpojumu cenas, kas salīdzinoši ar citām privātās medicīnas, skaistumkopšanas un fitnesa iestādēm/ centriem ir draudzīgas.

 
   
         
 Grupu nodarbībām iekārtota ērta, gaiša, moderni aprīkota un labi apskaņota vairāku spoguļu sienu vingrošanas zāle, kuras inventāra klāsts, sākot no tradicionālajām hantelēm, step soliem, nūjām, espanderiem (terabandēm), fitnesa paklājiņiem fit-ball lielajām un mazajām bumbām (TOGU Redondo ball), papildināts ar plaši pielietojamo, aktuālo inventāru - pilates riņķiem (Pilates circle), AIREX līdzsvara virsmām (AIREX balance pad), līdzsvara „ežiem” (TOGU Senso balance Igel) Slinga terapijas aprīkojumu nodarbībām grupā, baleta sienas stieni stiepšanās (stretching) vajadzībām un grūtnieču granulu spilveniem, zīdaiņu granulu „pakaviņiem” un „banānveida spilveniem” topošo māmiņu un māmiņu ar zīdaiņiem nodarbībām.
         
     

Verot „Klubs 4” durvis, mūsu klientus un pacientus sagaida ērta kluba administrācijas telpa, kurā ikvienam pieejama allaž laipna un zinoša administratora palīdzība. Drīzumā uzgaidāmajā telpā „Klubs 4” apmeklētājus priecēs arī video monitors, kurā atraktīvos video materiālos plānots atspoguļot „Klubs 4”, „Veselības centrs 4” un tā filiāļu aktuālāko informāciju. „Klubs 4” ir iecerējis arī attiecīgai sezonai, dienas cēlienam, vispārējai veselības veicināšanai un aktīvi veselīga dzīvesveida popularizēšanai veltītus izglītojošos materiālus, kurus sagatavos „Klubs 4” fizioterapeiti un sporta speciālisti. Jūs interesē gatavs rīta vingrošanas komplekss - lūdzu! Nāciet ciemos uz „Klubs 4”, vingrojiet grupu nodarbībās vai meklējiet špikeri mūsu video monitorā.

Pie fizioterapeita kabineta un vingrošanas zāles māmiņu ērtībai izvietots stacionārs zīdaiņu pārtīšanas plaukts.

   

Kamēr vecāki pie administratora kārto dokumentālās formalitātes, administrācijas telpā mazos pacientus gaida kāpelējamais slidkalniņš, kā arī nereti klātesošais „Klubs 4” neoficiālais talismans, pastāvīgais iedzīvotājs un bērnu visiemīļotākais „speciālists” - mūsu raženais kaķis Vasīlijs, saukts arī par „Veselības centrs 4” labklājības simbolu.

     

Administrācijas telpā izvietota pārskatāma informācijas siena, kuras fotogrāfijās varēsiet vizuāli iepazīties ar centra speciālistiem, grupu nodarbību grafiku un dažādiem „Klubs 4” un „Veselības centrs 4” informatīvajiem materiāliem.

 
...

 
 

 "Klubs 4" Rīgā, K. Barona ielā 117, 3. stāvā, tālr.: 67847108, 28376970