ZIŅAS
Slinga terapija

 

 

 

 


 

 

 

    

"Klubs 4" piedāvā Slinga terapiju vesela kustību aparāta stiprināšanai, ārstniecībai un rehabilitācijai.

Sling exercise therapy (S-E-T) – Slinga jeb saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto, izmantojot speciālu profesionālu fizioterapijas aprīkojumu REDCORD
 
Šī terapija ir pilnīga diagnostikas, aktīvas ārstēšanas un vingrojumu sistēma, kuras pamatā ir individuāla pieeja katram pacientam ar mērķi panākt pastāvīgu muskuloskeletāro traucējumu uzlabošanos. Šis modelis balstās uz mūsdienu aktīvās ārstniecības un rehabilitācijas pamatelementiem. Dotā koncepcija ir izveidota un attīstīta Norvēģijā, tā balstīta uz zinātniskiem principiem un jaunu pētījumu rezultāti apstiprina šī koncepta nemitīgu attīstību.
 
Slinga terapiju daudzās pasaules valstīs pielieto pacientu rehabilitācijas nolūkos sekojošās medicīnas nozarēs:
- NEIROLOĢIJĀ;
- ORTOPĒDIJĀ;
- ĶIRURĢIJĀ;
- GERIATRIJĀ;
- SPORTA MEDICĪNĀ;
- PEDIATRIJĀ .

Daudzi ģimenes ārsti, neirologi, vertebrologi, ortopēdi, ķirurgi ir pārliecinājušies par Slinga terapijas efektivitāti un lielo nozīmi kustību-balsta aparāta problēmu, muskuļu-skeletāro traucējumu ārstēšanā, kā arī, pacientu pēc insulta, traumām un operācijām rehabilitācijā gan stacionāros, gan ambulatori.
Slinga terapija kā metode ir iekļauta arī skaistumkopšanas koncepcijā, lai risinātu ķermeņa estētiskās problēmas.

Jāpiezīmē, ka attīstītajās valstīs slinga terapiju izmanto ne tikai studijā/fizioterapeita kabinetā: Redcord aprīkojumu iegādājas lietošanai arī mājas apstākļos. Redcord ir lieliski piemērots visu līmeņu sporta nodarbībām, tai skaitā profesionālu sportistu treniņiem. Piemēram, Norvēģijā, savā treniņu programmā Slinga terapijas vingrojumus iekļauj Ziemas olimpiskie čempioni biatlonā Bjorndālens, nobraucienā Āmondts un citi elites klases sportisti.

Izmantojiet iespēju "Klubs 4" iepazīt jaunās paaudzes ārstniecības metodi - Slinga terapiju, kas, pateicoties saišu sniegtajai gravitācijas spēka mazināšanai/izslēgšanai un zinātniski izstrādātajai vingrojumu sistēmai, ļauj sasniegt lielisku rezultātu.

Sīkāk par slinga terapiju lasiet šeit >

Pēc slinga terapijas un profesionālā REDCORD aprīkojuma iepazīšanas individuālajās nodarbībās, "Klubs 4" aicina apmeklēt grupu nodarbības vingrošanas zālē:


Laiks
 
Pirmdienās Otrdienās Trešdienās
Ceturtdienās
Piektdienās

 

7.00–8.00

 

Jānis L.
 Slinga terapija
(iepriekšējs pieraksts)

 

 

Vadims Š. ''Redcord balanss'' zālē
(iepriekšējs pieraksts)

Jānis L.  Slinga terapija
(iepriekšējs pieraksts)

 

 

 

Vadims Š. ''Redcord balanss'' zālē
(iepriekšējs pieraksts)

Jānis L.
 Slinga terapija
(iepriekšējs pieraksts)
 
 8.00–9.00
 

 

 

 

Jānis L.
Slinga terapija
(iepriekšējs pieraksts)

 

 

Jānis L.

Slinga terapija

(iepriekšējs pieraksts)

 

 

 

...

 
 

 "Klubs 4" Rīgā, K. Barona ielā 117, 3. stāvā, tālr.: 67847108, 28376970