ĀRSTNIECĪBA

Iedvesmojoties no orķestra ...

Cilvēka organisms ir kā milzu orķestris, kura labskanīgumam ir svarīga visu organisma sistēmu saskaņota, pilnvērtīga un pareiza darbība. "Klubs 4" ar prieku uzņem pie sevis katru klientu un pacientu. Mēs, "Klubs 4" speciālisti, jūtamies kā diriģenti un instrumentu darbnīcas meistari, meklējot, atrodot un pielietojot Jums nepieciešamo  dabiskas atveseļošanās līdzekli. Bet lieti atcerēties! Ar speciālista darbu rezultāta sasniegšanai vien nepietiek - jo meistars izgatavo vijoli, skaņotājs uzskaņo, bet spēlēt, kaut arī skolotāja vadībā, jāiemācās katram pašam. Tāpēc, lai Jūsu "organisma orķestris"  skanētu veselīgi, mums  jāstrādā roku rokā!


 
Pacienta pilnvērtīgākai izpratnei par „Klubs 4” pieejamajiem ārstniecības veidiem, šajā mājas lapas sadaļā piedāvājam nelielu ieskatu katra ārstniecības virziena un specialitātes skaidrojumā, kā arī koncentrētu „Klubs 4” praktiski pielietojamo procedūru un ārstniecības metožu uzskaitījumu.
 
„Klubs 4” ārstniecības pakalpojumi aptver ārstniecību sekojošos virzienos:
  • ar fizioterapijas metodēm;
  • ar rehabilitācijas metodēm;
  • ar dažādu veidu masāžām;
  • ar dūņu terapiju.
Lai sīkāk iepazītos ar katru no ārstniecības virzieniem, tā skaidrojumu un piedāvātajām iespējām, lūdzu, izvēlieties konkrēto apakš sadaļu web lapas kreisās puses izvēlnes tabulā.
...

 
 

 "Klubs 4" Rīgā, K. Barona ielā 117, 3. stāvā, tālr.: 67847108, 28376970