GRUPU NODARBĪBAS

Iespaidojoties no dabas formu un krāsu daudzveidības, mēs mācāmies,

lai prastu mācīt citus...


„Klubs 4” piedāvā daudzveidīgu grupu nodarbību klāstu, aptverot visas vecumu grupas no 5 gadīgu bērnu kustību terapijas līdz nodarbībām cilvēkiem pēc 55 gadu vecuma. Īpašs piedāvājums grupu nodarbību klāstā arī topošajām māmiņām un māmiņām ar zīdaiņiem pēc dzemdībām.
 
„Klubs 4” grupu nodarbību zāle atrodas „Veselības centrs 4” poliklīnikas 3. stāva kreisajā korpusā blakus „Klubs 4” administrācijai un piedāvā saviem apmeklētājiem mājīgas - vingrošanai piemērotas telpas. Tām, protams, nav mūsdienu fitnesa centra plašuma un visu ērtību garderobēs - daudzu dušas kabīņu, fēnu, spoguļu, saunas vai sporta bāra, bet mūsu mērķis nekad nav bijis un nebūs komercija un ārējais spožums. „Klubs 4” ir nopietnas medicīnas iestādes vingrošanas un rehabilitācijas centrs, kas lepojas ar savu noturīgo pacientu un vingrotāju loku (daudzi no tiem uzticīgi apmeklē klubu jau vairāk kā desmit gadus, proti, no tā dibināšanas pirmās dienas) - klientiem, kas spēj novērtēt „Klubs 4” kolektīva radīto ģimenisko auru, sirsnīgi individuālo attieksmi un profesionālo palīdzību.
 
Pateicoties medicīnas iestādes statusam - „Klubs 4” Jūs patīkami iepriecinās pakalpojumu cenas, kas salīdzinoši ar citām privātās medicīnas, skaistumkopšanas un fitnesa iestādēm/ centriem ir draudzīgas.
 
Grupu nodarbībām iekārtota ērta, gaiša, moderni aprīkota un labi apskaņota vairāku spoguļu sienu vingrošanas zāle, kuras inventāra klāsts, sākot no tradicionālajām hantelēm, step soliem, nūjām, espanderiem (terabandēm), fitnesa paklājiņiem fit-ball lielajām un mazajām bumbām (TOGU Redondo ball), papildināts ar plaši pielietojamo, aktuālo inventāru - pilates riņķiem (Pilates circle), AIREX līdzsvara virsmām (AIREX balance pad), līdzsvara „ežiem” (TOGU Senso balance Igel) Slinga terapijas aprīkojumu nodarbībām grupā, baleta sienas stieni stiepšanās (stretching) vajadzībām un grūtnieču granulu spilveniem, zīdaiņu granulu „pakaviņiem” un „banānveida spilveniem” topošo māmiņu un māmiņu ar zīdaiņiem nodarbībām. Pie bērnu fizioterapeita kabineta un vingrošanas zāles māmiņu ērtībai izvietots stacionārs zīdaiņu pārtīšanas plaukts.
 
Lai sīkāk iepazītos ar katru no „Klubs 4” piedāvātajiem grupu nodarbību veidiem, lūdzu, izvēlieties konkrēto apakš sadaļu lapas kreisās puses izvēlnes tabulā.
...

 
 

 "Klubs 4" Rīgā, K. Barona ielā 117, 3. stāvā, tālr.: 67847108, 28376970