TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM

Iedvesmojoties no "gaidīšanas"...

"Gaidīšana" ir viens skaistākajiem vārdiem, kas katram saistās ar cerībām un sapņiem. "Es tevi gaidīšu..." vai "gaidu mājās..." ir frāzes, kas ikvienam" sasilda sirdi" brīžos, kad neklājas viegli vai darba un stresa izraisītais nogurums šķiet nepārvarams.

Bet vārdam "gaidīšana" ir vēl viena nozīme - jaunas dzīvības "gaidīšana". Tas ir  brīnumainais process par un ap grūtniecību, topošā tēva un mātes lomas izzināšanu, mazuļa augšanas vērošanu mātes klēpī un satraukuma pilnajām sarunām. Tas ir GAIDĪŠANAS LAIKS "ar lielo burtu", kad saasinās maņas, būtiski mainās dzīves uztvere un vērtību skala.

"Klubs 4" vēlas piedalīties Jums tik svarīgajā "gaidīšanas laikā". Nāciet pie mums, un kopīgi padarīsim šo laiku aktīvu, dzīvesprieka, mīlestības un sapratnes piepildītu!


"Klubs 4" piedāvā:

 


Vingrošanas nodarbības grupā topošajām māmiņām no 12. grūtniecības nedēļas, kas palīdzēs Jums saprast kustību iespējas grūtniecības laikā, atrast draudzenes, domubiedrenes un padomdevējas, lai pavadītu 9 mēnešus veselīgi un izglītojoši.  Nodarbības vada fizioterapeite Lolita Keberga. Uzziniet vairāk >>

     
 

Jaunajiem un pieredzējušiem vecākiem ar zīdaiņiem:

  • fizioterapeita konsultācijas
  • individuāla Handlinga jeb mazuļa ikdienas aprūpes apmācība
  • vingrošanas grupu nodarbības māmiņām ar zīdaiņiem.

 

Lai lasītu vairāk, lūdzu, izvēlieties Jūs interesējošo sadaļu lapas kreisās puses izvēlnē. 

...

 
 

 "Klubs 4" Rīgā, K. Barona ielā 117, 3. stāvā, tālr.: 67847108, 28376970